Updates

#SHITET 🏠Vile private 3 katshe,Golem Qendër.
🔵Vila perbeht nga:
🔸Kati i 1 dhe kati 2
🛏2 dhoma gjumi +tualet 🛁,
🍳Kuzhin+🛋dhome ndenje e perbashket

🔸Kati 3
🛏dhome gjumi +tualet 🛁,
🍳Kuzhin+ 🛋dhome ndenje e perbashket
2 Gazionere

🅿️Garazh
✅Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta
...

Read More
Call now

#Shitet 🏡Vile 2 kateshe ne Malin e Robit
🔹Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe shume prane detit 🏖
📐Siperfaqja
>Shtepia 186m2(pa ballkonet)
>Toke 500m2
🔵Vila posedon
🛏 3 Dhoma gjumi
🛁 2 Banjo
🍳 Guzhine
🛋Dhome ndenje
🔹2 Ballkone
🅿️Parking
📍ADRESA: Kompleksi i vilave prane market “Cona...

Read More
Call now

#Shitet 🏨 Hotel ne Golem
📐Siperfaqja
#Hotel 4800m2
#Toke 3000m2
🔹Ndertesa posedon 90 Dhoma nga te cilat 8 suites
🏊‍♂️ Pishine dimerore
🅿️ Parking nentokesor
🔹70% te punimeve te bera
🏊‍♂️Pishine e jashte e pa ndertuar por e perfshir ne projekt.
📍ADRESA: prane perroit te Agait, Golem.
💶Çmi...

Read More
Call now

#Shitet 🏡 Shtepi ne Shkozet
📐Siperfaqja :
>Truall 388m2
>Shtepi 110m2
🏠Shtepia perbehet nga:
🛏2 dhoma gjumi
🍽Guzhin+ 🛋dhome ndenje e perbashket
🛁Banjo
🛋E mobiluar
✅Posedon dokumentacion te rregullt
📍Adresa: Shkozet, Durrës
💶Çmimi: €95.000
📲Na kontaktoni ne 0695509143
Ju mirepresim!!

Call now

#Shitet 🏢 Apartament 2+1 ne Golem
📐Siperfaqja 70m2
🔹Kat 3
🔼🔽 Ashensor
🛋I mobiluar
Apartamenti perbehet nga:
🛋Dhome ndenje + 🍽guzhin e perbashket
🛏2 Dhoma gjumi
🛁Banjo
🔹2 Ballkone qe ofrojn pamje nga deti🏖
📍Adresa: afer Hotel “Pameba” Golem
💶Çmimi €37.000
📲Na kontaktoni 0695509143
J...

Read More
Call now

#Jepet me qera🍴Restoranti ne vije te pare nga deti🏖
📐Siperfaqja
>300m2 Restorant
>100m2 Piste para lokalit
🔘Restoranti posedon
🔹Ambjent te mbrendshem + jashtem
🔹Guzhin te kompletuar
🍕Piceri e kompletuar
⛱ 30 cadra ne rere
🚾 2 tualete(burrash-grash)
📍Adresa: prane hotel “Kamomil” Shkëmbi ...

Read More
Call now

#Shitet 🏢Apartamenti 1+1
📐Siperfaqja 58m2
🛋E mobiluar
🍽Kuzhin e kompletuar
🛏Dhome gjumi e kompletuar
🔹Ballkon
🛁Tualet
❄️Paisur me kodicioner
🅿️Parkim i perbashket
🏖Vija e 1 bregdetare me pamje anesore nga deti
📍Adresa:Prane Hotel Dolce Vita ,tek Shkembi Kavajes
💶Cmimi:850euro\m2
📲Kont...

Read More
Call now

#Shitet Toke ne Golem
📐Siperaqja 2 dylym toke ullishte
🌿Ullinj 5 vjecar
🔵Toka berbeht nga:
🔸Magazine e vogel 40m2
🍏Peme frutore anesh toke
🔌Linje elektrike
💧Pus uji per vaditje
📍Adresa: Fshati Tilaj, Golem
💶Çmimi: €33.000
📲Na kontaktoni ne 0695509143
Ju mirepresim!

Call now

#Shitet_Apartament 2+1 🏡
📐Siperfaqe 91m2
🔹Kati i 7
🔹Ballkon i bollshem qe ofron pamje nga deti🏖
🛋I mobiluar
🔼🔽Ashensor
❄️Kondicioner
✅Disponon dokumentacion te rregullt
📍ADRESA: prane “Hotel Andi”, Shkembi i Kavajes, Durres
💶Çmimi €65.000
📲Na kontakton ne 0695509143
🔹Ju mirepresim 🔹

Call now

Testimonials

5 months ago
(Translated by Google) Finding what ... (Original) Gjen cfare kerkon...
- Ymer P

Contact Us

Contact

Call now
  • 069 550 9143

Address

Get directions
rruga e detit
KAVAJE 2501
Albania

Business Hours

Mon:Open 24 hours
Tue:Open 24 hours
Wed:Open 24 hours
Thu:Open 24 hours
Fri:Open 24 hours
Sat:Open 24 hours
Sun:Open 24 hours
Get quote
Message sent. We'll get back to you soon.